Корзина
48 отзывов
+380999561375
+380999561375
+380999561375
Инструмент (Виталий)
+380683337415
Виталий
+380532568424
Виталий
ПП "УКРРОСИНСТРУМЕНТ"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ

UA.1) Наші мийки високого тиску - нова продукція, що володіє традиційно високою якістю і інтуїтивно легким керуванням, якого ви можете очікувати від будь-якої техніки Husqvarna. Розумні шарнірні з'єднання, система з'єднання Quick Connect, довговічна металева конструкція насоса, великі міцні колеса і значної довжини шланг - лише мала частина переваг, які допоможуть Вам досягти ідеального результату.

UA.2) ТОЧНЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ СИЛИ ВОДИ- Наші мийки високого тиску забезпечують якісне та інтуїтивне користування, якого ви і очікуєте від Husqvarna. Освіжіть свої автомобілі, садові меблі, стіни, бруківку або внутрішній дворик — ваша мийка високого тиску Husqvarna здатна впоратися з будь-яким обсягом бруду та пилу надворі.А комплект аксесуарів дасть вам змогу повністю контролювати процес. Ви, напевно, знаєте, що ми ніколи не зраджуємо собі — і ми переконані, що вам такий підхід теж сподобається.

UA.3) ЕФЕКТИВНА РОБОТА- Весь модельний ряд мийок високого тиску Husqvarna розроблений для максимальної продуктивності та довговічності. Для зручності використання рукоятка має ергономічну конструкцію, а шарнірні з'єднання запобігають заплутування дуже довгого гнучкого шланга високого тиску. Пусковий важіль включає і вимикає двигун автоматично.

UA.4) ВИКОРИСТОВУЙТЕ СИЛУ ВОДИ З МАКСИМАЛЬНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ- Використовуйте нові можливості і підвищуйте продуктивність, вибираючи аксесуари для мийок високого тиску Husqvarna.
UA.5) НЕХАЙ УСЕ БУДЕ ЧИСТИМ. ЗОКРЕМА Й ВАША СОВІСТЬ- Природна рідина для очищення має приховані сильні сторони, які ви зможете відкрити з новими мийками високого тиску Husqvarna. У поєднанні з кращими у світі технологіями та інженерними рішеннями, вода забезпечує незрівнянну ефективність процесу миття. Оскільки в багатьох регіонах доступ до води є обмеженим, ви, звичайно, не бажаєте марно її витрачати. Мийка високого тиску Husqvarna на практиці використовує приблизно на 80% менше води, ніж звичайний шланг.

Легко запускати та експлуатувати- Завдяки легкому запуску та потужному двигуну з верхнім розташуванням клапанів ви можете використовувати культиватор у будь-який час. Окрім того, пристрій дуже простий у користуванні та керуванні, його легко транспортувати та зберігати. Завдяки зручній системі управління і вдалому розміщенню елементів керування працювати з машиною легко навіть на найтвердішому ґрунті. Великі приводні колеса забезпечують добру тягу на будь-яких поверхнях.

Добра маневреність за будь-якої погоди.- З нашими культиваторами ви зможете працювати безпечно, зручно та без жодних збоїв. Противага збільшує навантаження на колеса, врівноважуючи машину. Щиток на зубцях захищає водія від землі, що відлітає від зубців, які обертаються.

Компоненти для важких умов експлуатації.- Усі культиватори Husqvarna здатні витримувати важкі умови роботи. Двигуни та трансмісії розраховані на інтенсивну експлуатацію протягом багатьох років.

 
 

Повітродуви "Husqvarna"- ЦЕ

Серед нашого асортименту повітродувів є ручні ранцеві моделі із багатьма продуманими корисними функціями. Усі моделі мають ергономічний дизайн, що полегшує користування, а також забезпечують високу потужність видування та зручне управління.

 

Потужність бензинового двигуна завдяки інноваційним технологіям акумуляторів- Чи може акумуляторний повітродув дійсно бути настільки ж ефективним, як і потужна машина з бензиновим двигуном? Коротко кажучи – так. Наші повітродуви на батареях оснащено інноваційними акумуляторними технологіями. Цей пристрій не лише забезпечує високу продуктивність, але також має низький рівень шуму та демонструє провідні у своєму класі характеристики ергономічності та зручності у користуванні. Акумуляторний повітродув Husqvarna можна використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, таких як прибирання у сараях чи гаражах. Він має бездоганно збалансований корпус і функцію швидкого запуску, систему "круїз-контроль" та турбо-режим.

Ергономічність і комфортне користування- Закінчуйте свою роботу без втоми та зношення обладнання. Усі наші повітродуви для листя мають ергономічний дизайн та запобігають утомі чи пошкодженню спини та рук. Високотехнологічна ручка зводить до мінімуму вібрації та на більшості моделей ранцевих повітродувів має функцію зміни кута. Багато моделей мають гумові вставки для стабільного й комфортного утримування. Завдяки пасовим підвіскам для зменшення навантаження ваш ранцевий повітродув Husqvarna буде комфортним і легким у користуванні. І можете не боятися, що турбуватимете своїх сусідів, адже спеціальні технології зроблять роботу вашого акумуляторного повітродува дуже безшумною.

Розумніше рішення для довкілля- Ми, як і ви, намагаємося турбуватися про довкілля. Разом ми можемо зменшити рівень нашого шкідливого впливу на нього, роблячи розумний вибір. Двигун X-TORQ® у наших бензинових повітродувах знижує рівень шкідливих викидів на 75% та підвищує рівень ефективності споживаного пального максимум на 20% порівняно з попередніми моделями без системи X-TORQ.

МОЙКИ/ПОМПЫ/БензоНОЖНИЦЫ/Культиваторы/Дуйки "Husqvarna"

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Мойки высокого давления

RU.1) Наши мойки высокого давления – новая продукция, обладающая традиционно высоким качеством и интуитивно лёгким управлением, которого Вы вправе ожидать от любой техники Husqvarna. Умные шарнирные соединения, система соединения Quick Connect, долговечная металлическая конструкция насоса, большие прочные колеса и внушительной длины шланг – лишь малая часть достоинств, которые помогут Вам достичь идеального результата.

 

RU.2) Эффективность от Husqvarna-  Наши мойки высокого давления – новая продукция, обладающая традиционно высоким качеством и интуитивно лёгким управлением, которого Вы вправе ожидать от любой техники Husqvarna. Взгляните по-новому на свой автомобиль, садовую мебель, дорожки и строения – Ваша мойка высокого давления Husqvarna поможет Вам очистить от пыли и грязи практически любую поверхность.

 А с оригинальными принадлежностями Вы всегда справитесь с любой задачей. Мы не бросаем слов на ветер и уверены, что Вы останетесь довольны.

 

RU.3) Эффективная работа-  Весь модельный ряд моек высокого давления Husqvarna разработан для максимальной производительности и долговечности. Для удобства использования рукоятка имеет эргономичную конструкцию, а шарнирные соединители предотвращают запутывание очень длинного гибкого шланга высокого давления. Пусковой рычаг включает и выключает двигатель автоматически.

 

RU.4) Получите максимум от силы воды- Используйте новые возможности и повышайте производительность, выбирая принадлежности для моек высокого давления Husqvarna.

 

RU.5) Пусть все будет чистым. В том числе – ваше сознание.- Природная вода способна на многое – Вы сами в этом убедитесь, когда начнете пользоваться новыми мойками высокого давления Husqvarna. С производительностью обычной воды трудно поспорить, когда она сочетается с инновационными технологиями и инженерным опытом. С учетом того, что доступ к воде во многих местах ограничен, Вы не захотите тратить ее впустую.
Мойки высокого давления Husqvarna расходуют до 80% меньше воды по сравнению с использованием обычного шланга, но выполняют тот же объем работ.