Корзина
49 отзывов
+380999561375
+380999561375
+380999561375
Инструмент (Виталий)
+380683337415
Виталий
+380532568424
Виталий
ПП "УКРРОСИНСТРУМЕНТ"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ВИРОБИ HUSQVARNA.

МотоКОСИ та БЕНЗО КУЩОРІЗИ "HUSQVARNA"------ ЦЕ: Усі травокосарки Husqvarna призначені для ефективного виконання садових робіт і легкі у транспортуванні та обслуговуванні. Окрім того, їх дуже легко налаштувати відповідно до ваших потреб – ми передбачили багато корисних функцій та аксесуарів на ВАШ вибір.

 

       1.)  Менше шкоди для навколишнього середовища. Разом ми здатні зменшити свій негативний вплив на навколишнє середовище. Травокосарка Husqvarna обладнано унікальним двигуном X-TORQ®. Він допомагає зменшити шкідливі викиди вихлопних газів максимум на 75% та підвищує ефективність споживання палива максимум на 20%.. Усі травокосарки Husqvarna оснащено вимикачем, що не фіксується в положенні "вимкнено". Це означає, що після вимикання машини вимикач автоматично повернеться в положення ввімкнення для полегшення запуску. Завдяки цьому машина завжди залишатиметься готовою до роботи.

     2.) Ергономічна конструкція для комфортної роботи. Завдяки збалансованості травокосарки Husqvarna працювати з нею надзвичайно комфортно. Ергономічну ручку інструмента можна регулювати, що забезпечує максимально ефективне використання. Травокосарка також оснащена подовженою рукояткою, яка дозволяє діставатися важкодоступних місць.

    3.) Одна машина для багатьох завдань. Залежно від обраної моделі травокосарка Husqvarna може стати вашим надійним універсальним помічником. Голівка тримера забезпечує гарні результати за будь-яких умов, адже її можна регулювати, змінюючи тип леза відповідно до поставленої задачі – від акуратного обрізання до важкої роботи з густими кущами. Завдяки магнітному фіксатору заміна лез відбувається безпечно, швидко та легко.

 

Бензокосы/кусторезы "Husqvarna"

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Только ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПРОДУКТ.

Газонокосилки и Кусторезы "HUSQVARNA| ----ЭТО: Кусторезы Husqvarna помогут Вам эффективно справиться с работой, ведь они отличаются простотой управления и транспортировки. Вы можете легко подстроить их под свои нужды. Они оснащены множеством практических функций.

RU.) Уменьшенное воздействие на окружающую среду.

Добиться снижения воздействия на окружающую среду можно, только объединив усилия. Травокосилки Husqvarna оснащены уникальным двигателем X-TORQ®. Он позволяет сократить вредные выбросы в атмосферу на 75% и повышает эффективность расхода топлива на 20%.

Большинство травокосилок Husqvarna оснащено выключателем с автовозвратом. Когда устройство выключено, выключатель автоматически возвращается в пусковое положение для быстрого последующего запуска. Таким образом устройство всегда готово к работе.

 

RU.2) Эргономичная конструкция для Вашего удобства.

Травокосилки Husqvarna удобны в работе и прекрасно сбалансированы. Эргономичная настраиваемая рукоятка повышает эффективность работы. Наши травокосилки имеют удлиненную штангу, за счет которой Вы сможете обрабатывать даже труднодоступные участки.

 

RU.3) Одно устройство для выполнения любых задач.

Подберите модель травокосилки Husqvarna, который станет Вашим универсальным помощником. Надежная головка триммера обеспечивает прекрасный результат. Вы можете легко настроить ее, заменяя тип лезвия в зависимости от задачи: от легкого подравнивания до обработки сложных участков. Благодаря магнитному зажиму стопорного штифта Вы можете менять лезвия быстро, просто и безопасно.

 

 

 

 Участки с самым сложным рельефом

Очистка территории всегда требует больших усилий. Независимо от условий работы, травокосилки Husqvarna справятся с любой задачей.

   Удобство обращения

Все травокосилки Husqvarna отличаются высокой производительностью, устойчивостью и легкостью. Это позволяет выполнять работу за меньшее время и с меньшими усилиями.

   Эргономичная транспортировка

Травокосилки Husqvarna оснащены удобной ременной оснасткой, обеспечивающей безопасность и эффективность работы.